Wyszukaj apartamenty:

-
-

Współpracujemy z firmą redNet DOM, która świadczy usługi w zakresie kompleksowego wykończenia i aranżacji wnętrz. Skorzystanie z naszej oferty umożliwi wprowadzenie się do już gotowego apartamentu, zaprojektowanego i wykonanego zgodnie z Państwa preferencjami.

Co zyskacie Państwo korzystając z wykończenia pod klucz z firmą redNet DOM?:

24 miesięczną gwarancję na wykonaną usługę

atrakcyjne ceny, które uzyskujemy u naszych partnerów

nadzór techniczny nad prowadzonymi pracami

współpracę tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi ekipami

wszystkie prowadzone prace wykończeniowe są nadzorowane przez doświadczonych koordynatorów

współpracę z najlepszymi producentami materiałów wykończeniowych, co daje gwarancję wysokiej jakości i terminowości dostaw

oszczędność czasu – dzięki możliwości wybrania materiałów
wykończeniowych w jednym miejscu

pomoc wykwalifikowanych architektów i dekoratorów

Oferujemy 3 pakiety wykończenia wnętrz:
Livigno, Trantino, Cordoba.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w sześciu miastach Polski:
w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Kielcach oraz Łodzi.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze zarządzającej, projektantom, kosztorysantom i koordynatorom uzyskacie Państwo profesjonalną obsługę oraz kompleksowe podejście do zagadnień z zakresu wykończenia wnętrz – nowoczesnych możliwości aranżacyjnych i doboru najbardziej odpowiednich materiałów wykończeniowych. Nasza oferta jest jedną z najbardziej kompleksowych ofert wykończeniowych na rynku polskim. Zapewniamy nie tylko szeroki wybór doskonałej jakości materiałów wykończeniowych w przystępnych cenach, ale również pomoc specjalistów przy projektowaniu wnętrza oraz koordynację techniczną prowadzonych prac budowlanych.

Rozpoczynamy od przygotowaniu uproszczonej wersji projektu architektonicznego, rodzaju oferty wykończeniowej z rozrysowanymi rzutami podłóg, informacją o wybranych wspólnie z projektantami materiałach oraz ich umiejscowieniu. Dla naszych Klientów przygotowujemy też wizualizacje 3d łazienek znajdujących się w mieszkaniu. W międzyczasie przeprowadzamy wizję lokalną w mieszkaniu oraz dokonujemy pomiarów.